Вчені з'ясували, як пізня вагітність впливає на розумовий розвиток дітей

21,0 т.
пізня вагітність

Діти, народжені від матерів старшого віку, виростають більш розумними та успішними.

До такого висновку прийшли лондонські вчені, пише видання Daily mail.

Вчені провели дослідження, з метою дізнатися, як пізнавальні здібності дітей, народжених від матерів старшого віку, змінилися з плином часу, і що на це впливає. Дослідниками було проаналізовано дані з трьох досліджень дитячого розвитку, які були проведені в 1958, 1970 і 2001 роках. Також вони протестували сучасних дітей, які народилися у батьків більш зрілого віку.

Відео дня

В результаті з'ясувалося, що ті діти, які народилися у жінок старше 35-ти років, показують кращі результати на тестах, ніж діти, народжені у матерів у віці 20-25 років. Отримані результати являють собою разючий контраст по відношенню до досліджень, які проводилися раніше - в двох останніх дослідженнях найкращі показники були у дітей, яких мами народили у віці 25-29 років.

" Жінки, які стають матерями у віці 35-39 років, сьогодні знаходяться в більш вигідному становищі, ніж молоді мами - наприклад, вони добре освічені, мають менше шансів курити під час вагітності і вже чогось досягли у професійній діяльності" , - зазначає автор дослідження доктор Еліс Гоізіз.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, як стать майбутньої дитини впливає на здоров'я матері.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки