Папа може все: 10 фотодоказів

17,0 т.
Папа може все: 10 фотодоказів

Коли в родині з'являється малюк, життя перевертається з ніг на голову. Але впорається з цим можуть не тільки мами, а й татусі.

У Instagram з'явилася сторінка, яка всьому світу доводить, що тато може все.

Всі звикли до того, що основні завдання по догляду за малюком виконує мама. Але чи так це насправді? Невже в світі недостатньо чоловіків, які здатні впоратися з усіма клопотами не гірше за своїх дружин? Такі герої існують. І наша фотодобірка - тому доказ.

Заради цих маленьких ніжок вони здатні і гори перевернути

Зігріти своїм тілом, поки мама відновлюється після пологів

Відео дня

І навіть допомогти дружині з домашніми клопотами

Daddy doin' overtime- because snuggles can't wait. ???? #teamddw #daddydoinwork

A photo posted by Doyin Richards (@daddydoinwork) on

Втома після божевільних буднів минає, коли в суботній вечір до тебе притискаються діти

Домашнє завдання - це важко, але життя складніше. Коли вона буде намагатися вирішити життєві проблеми, вона буде дивитися на хлопця, який завжди був її улюбленим учителем

Тато залишається татом, навіть коли йому хочеться спати

Daddy got a little ink done, with a free massage. ?? #teamddw #daddydoinwork

A photo posted by Doyin Richards (@daddydoinwork) on

Тато готовий навіть персональний концерт відіграти, аби малеча заснула

Playing the guitar while baby "helps" isn't easy. Know what is easy? Scrolling on your phone while baby crawls around. I'm not bashing social media use at all. I love being connected to far away friends and other parents. However, I've noticed a dramatic decrease in the amount of time that our kids spend watching the adults in their lives pursue their passions. It's worth the extra time and effort to show your kids what it looks like to practice the daily things that bring you joy. Yoga with your son, music with a dancing kiddo, lifting weights while your daughter tries to mimic you, reading a novel while you rock your baby. All of it looks different than those same passions did before children, but different can be even better. #teamDDW #daddydoinwork #musicalkids #fitfamilies

A photo posted by Doyin Richards (@daddydoinwork) on

На прогулянку з трьома дітьми? Запросто!

Тому що, в той день, коли народилася дитина, тато народжується теж...

Як повідомляв "Обозреватель", фотограф зі Швеції показав неймовірні знімки новоспечених татусів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки