МоваЯзык

/ mamaclub

Важко бути мамою: стало відомо, як часто жінка заражається застудою від своєї дитини

Діти - це, без сумніву, наше щастя. Однак, як з'ясували вчені, це ще й чималий удар по здоров'ю жінок. Результат опитування, яке було проведене британською компанією Healthspan, показав, що до 18-річчя дитини мама заражається від неї простудними захворюваннями в середньому 324 рази.

Про це повідомляє Daily mail.

Як встановили дослідники, найбільш часто мама заражається від малюка застудою або грипом. 68% жінок, які взяли участь в опитуванні, зазначили, що, ставши мамами, вони почали хворіти набагато частіше, і тепер відчувають себе здоровими всього близько 13 днів на місяць.

Однак, незважаючи на те, що діти частіше заражають мам, більшість з них переносить захворювання легше, ніж татусі. Виявилося, що чоловікам набагато складніше впоратися з хворобою. 36% учасниць опитування зізналися, що не беруть лікарняні, і переносять захворювання на ногах, в той час як тата неодмінно залишаються в ліжку.

На думку психолога Мег Еррол, така поведінка жінок і чоловіків, швидше за все, пов'язана з інстинктами: "За часів наших предків чоловік повинен був бути сильним, готовим відбити зовнішню загрозу, а жінка піклувалася про сім'ю. З біологічної точки зору ми не дуже сильно змінилися з тих пір, і в екстреній ситуації інстинкти беруть гору. Мами готові піклуватися про інших, не жалкуючи себе, в той час як тата збирають сили, щоб скоріше видужати і знову почати захищати сім'ю", - говорить вона.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський розповів, чи властиво дітям приховувати своє погане самопочуття.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Дитячі інфекційні хвороби" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини