Строгість батьків тягне за собою проблеми в навчанні

9,4 т.
Строгість батьків тягне за собою проблеми в навчанні

Вчені з США з'ясували, що чим суворіше батьки виховують дітей, тим більше у них проблем з навчанням.

Результати дослідження опубліковані в журналі Child Development.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 1500 тисяч дітей у віці 13 років. Дослідження тривало протягом 9 років. Всі учасники були з різних міст і проживали в різних соціальних умовах.

В результаті з'ясувалося, що діти, чиї батьки регулярно виявляли строгість і жорсткість у вихованні, ближче до старшої школи потрапляли під вплив однолітків, починали вести більш ризикове життя та їх успішність в навчанні знижувалась.

Відео дня

Як стверджують автори експерименту, така поведінка підлітків викликана тим, що вони не знаходили розуміння і підтримки в родині. Вчені закликають батьків бути більш терпимими до своїх дітей, піклуватися про них і проявляти розуміння.

Як повідомляв "Обозреватель", в соцмережі поширюється вкрай небезпечна гра.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки