Одягає на дитину пальто: історія з собакою і хворою дівчинкою в США отримала розв'язку

8,4 т.
Одягає на дитину пальто: історія з собакою і хворою дівчинкою в США отримала розв'язку

Верховний суд США дозволив дівчинці з церебральним паралічем відвідувати школу в супроводі її собаки.

Про це пише reuters.com

Боротьба батьків 13-річної Олени Фрай з адміністрацією школи, яка не дозволяла дівчинці відвідувати школу разом зі спеціально навченим собакою по кличці Уандер, триває з 2009 року. Кілька років родина намагалася переконати навчальний заклад, а потім звернулася до суду, який днями ухвалив рішення на їхню користь.

Варто зазначити, що без собаки-поводиря дівчинці дуже складно. Оскільки вона допомагає їй пересуватися, утримувати рівновагу, піднімати предмети, які у неї впали, відкривати і закривати двері, вмикати і вимикати світло, і навіть зняти і одягнути пальто.

Відео дня

"Я своїми очами бачила, як Уандер допоміг моїй дочці рости більш самостійною і впевненою в собі. Ми вдячні, що Верховний суд прийняв рішення на нашу користь, і роз'яснив адміністрації школи, що вони не можуть так ставитися до дітей з обмеженими можливостями або стояти на шляху їх бажаної незалежності", - розповіла виданню мама дівчинки Стейсі Фрай.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дружба хлопчика-аутиста з собакою підкорила соцмережу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки