МоваЯзык

/ mamaclub

Доктор Комаровський спростував популярний міф про підвищення температури у дітей

Відомий український педіатр Євген Комаровський, до думки якого прислухаються багато сучасних батьків, спростував популярний міф про те, що вкрай важливо знати точну температуру у дитини.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Існує міф, що вам потрібно дуже точно знати, яка у дитини температура. Насправді, ніякої різниці 37,3 °С або 37,7 °С немає. Коли ви купуєте який-небудь термометр, на якому написано, що у нього точність аж +/- 0,2 °С, а ось є, у якого точність +/- 0,1 °С, і він коштує в п'ять разів дорожче - це дурниця. Тому що насправді, що ви повинні знати?

а) нормальна температура або ненормальна;

б) в який бік температура рухається, тобто вона підвищилася чи знизилася?"- пише доктор.

 

Існує міф, що вам потрібно дуже точно знати, яка у дитини температура. Насправді, ніякої різниці 37,3 °С або 37,7 °С немає. Коли ви купуєте який-небудь термометр, на якому написано, що у нього точність аж +/- 0,2 °С, а ось є, у якого точність +/- 0,1 °С, і він коштує в п'ять разів дорожче - це така дурниця. Тому що насправді, що ви повинні знати? а.) нормальна температура чи ненормальна; б.) в який бік температура рухається, тобто вона підвищилася чи знизилася?  А для цього, будь-який найдешевший термометр вам підійде. Головне, щоб ви знали, як ним користуватися, і щоб він був для вас, для дитини і для мами, зручним. #Докторкомаровський #відеоЕОК #ШДК #школадокторакомаровского #температураЕОК

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

А для цього, за словами Комаровського, цілком достатньо звичайного недорого термометра. І основним критерієм його вибору має бути зручність - як для мами, так і для малюка.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", доктор Комаровський розповів про правильний дитячий відпочинок.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я новонародженого" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини