МоваЯзык

/ mamaclub

Запізнилася на електричку не випадково: жінка прийняла пологи прямо на залізничній станції

Соціальний працівник із Житомирської області Раїса Барановська запізнилася на ранкову електричку, яка відправлялася зі станції Тишів до міста Малин, де та працювала. Як з'ясувалося, запізнення було знаком долі - в очікуванні наступної електрички жінка прийняла пологи прямо на території маленької залізничної станції.

Про це повідомляє видання "Факти".

"Пролунав гучний жіночий крик, всі завмерли. І тут до мене підбіг черговий по станції, схопив за рукав і потягнув у сторону будівлі. Чоловік був розгублений, він тримав у руках ніж і аптечку і благав допомогти йому. Однак допомоги потребував не він, а молода жінка, що лежала на вулиці на дерев'яній лаві і... збиралася народжувати", - згадує Раїса.

Далі вона розповіла, що в той момент зовсім не розгубилася, а підбігла до породіллі і стала їй допомагати.

"Через пару хвилин у моїх руках був новонароджений хлопчик. Пуповину я розрізала ножем, який подав черговий, а перев'язала її нитками з аптечки. Дитинка плакала, я загорнула її в куртку, пригорнула до себе, і вона тут же замовкла"

Дитина виявилася богатирем - народилася з вагою 4200 грамів. Зараз молода мама Ольга Волковська і новонароджений Дмитро перебувають у лікарні і вже готуються до виписки. Удома на них чекає щасливий тато і старший братик Ярослав.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, в якій країні живуть найплаксивіші діти.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Вагітність і пологи" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини