Вчені з'ясували, як за допомогою МРТ виявити аутизм у дитини

10,9 т.
Вчені з'ясували, як за допомогою МРТ виявити аутизм у дитини

Американські вчені розробили нову методику для діагностування аутизму у віці до 2-х років. Для цього вони використовували МРТ-сканування.

Про це повідомляє Daily mail.

Діагноз "аутизм" зазвичай ставиться у віці 2-3 років. Однак за допомогою нової технології вчені змогли ідентифікувати його раніше. Дослідники відсканували мозок малюків, у яких старші брати або сестри страждають від аутистичного розладу, оскільки така спадковість поміщає дитину в групу ризику. МРТ-діагностика дозволила виявити аутизм на ранній стадії з 80-відсотковою точністю.

Відео дня

"Наше дослідження показує, що ранні біомаркери розвитку мозку можуть бути дуже корисними при виявленні дітей з ризиком розвитку аутизму, до того, як з'являються перші поведінкові симптоми" , - прокоментував результат дослідження професор психіатрії д-р Джозеф Півень.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дружба хлопчика-аутиста з собакою підкорила соцмережу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки