МоваЯзык

/ mamaclub

Модель, яка стала інвалідом після страшної аварії, розповіла, як народила

Відома російська модель і телеведуча Євгенія Воскобойникова потрапила в жахливу автомобільну аварію, і тепер може пересуватися тільки за допомогою інвалідного візка. Однак, життя на цьому не зупиняється, і, через 8 років після події, вона народила дитину.

В одному зі своїх останніх інтерв'ю порталу Wonderzine Воскобойникова розповіла, як вона повернулася до повноцінного життя, і змогла народити здорову дитину.

"Травма - це не тільки неможливість взяти і піти, це повна зміна роботи внутрішніх органів. Це повний шок для організму, деякі функції потім приходять в норму. Після травми питання циклу - одне з найскладніших. Не у всіх він відновлюється. Мені пощастило, мій цикл відновився через рік після аварії, а через вісім років я змогла народити дитину", - ділиться спогадами Євгенія.

Також модель зазначила, що після аварії у неї пішло досить багато часу на те, щоб довіритися комусь. А після народження малюка вона стала зовсім інакше оцінювати людей, які знаходяться поруч з нею, адже набагато важливіше, як чоловік ставиться до дочки, чи приймає він її.

Крім цього, Євгенія вважає, що така ситуація в її житті - це хороший приклад для дочки: "Дитина розуміє, що добре, а що погано, дивлячись на своїх близьких. Тільки своїм прикладом можна щось їй показати. Мені здається, що мені не доведеться говорити: "Не сідай в машину до нетверезих", - я сподіваюся, що у неї просто не виникне такої ідеї" - говорить Воскобойникова.

Як раніше повідомляв "Обозреватель, Яна Зінкевич розповіла про зміни у своєму житті.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини