Вчені розробили тест, який допоможе знизити ризик викидня

9,9 т.
Вчені розробили тест, який допоможе знизити ризик викидня

Медики з Університету Уоріка в Великобританії створили тест, за допомогою якого можна вирахувати ідеальний час для зачаття.

Про це повідомляє видання Daily mail.

Експерти вважають, що ретельно вирахуваний час для вагітності може запобігти викидню та підвищити шанси жінки на народження дитини. Це пов'язано з впливом на організм жінки певної кількості "натуральних клітин-убивць" - спеціальних клітин імунної системи, які очищають старі клітини з оболонки матки. За словами автора дослідження професора Яни Броненс, у деяких жінок в організмі виробляється занадто велика кількість клітин-вбивць, через що і виникає загроза викидня. А новий тест дозволяє знайти вузьке вікно для жінки, щоб завагітніти більш безпечно.

Відео дня

На сьогоднішній день за допомогою цього тесту завагітніли вже 150 жінок, які раніше не один раз пережили викидень.

"Робота все ще є експериментальною, і не використовується в звичайній клінічній практиці, але, сподіваюся, в найближчі кілька років, з великою кількістю доказів, все зміниться" , - говорять дослідники.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, як пізня вагітність впливає на розумовий розвиток дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки