МоваЯзык

/ mamaclub

Комаровський розповів, на що потрібно звернути увагу при виборі педіатра

Відомий педіатр Євген Комаровський дав батькам кілька порад, як вибрати своїй дитині хорошого лікаря.

Про це він написав на своїй сайті.

Отже, Комаровський зазначає, що основне завдання дитячого лікаря - допомагати вам та вирішувати проблеми зі здоров'ям дитини. "Якщо в результаті візиту у вас набагато більше проблем, ніж було до неї, якщо ви почули від лікаря "страшилки", якщо була проголошена фраза на кшталт "це вам тільки здається, що все добре, а насправді у вас все погано", якщо лікар підкреслив, що без нього ви тепер пропадете, - значить, тут щось не так", - підкреслює лікар.

Хороший педіатр повинен бути ввічливим та усміхненим. "Правильний" педіатр не відправлятиме вас здавати аналізи в конкретну лабораторію або купувати ліки "тільки в цій аптеці", він не буде лаяти інших фахівців, до яких ви зверталися раніше.

Педіатр зазначає, що це все загальні рекомендації, адже батьки самі повинні розуміти, що здоров'я своєї дитини не можна сліпо довіряти іншим людям. Тому, якщо вас насторожило хоч щось в поведінці лікаря, значить потрібно шукати іншого.

"Головне - зробити з усього цього два висновки: по-перше, проблеми вітчизняної педіатрії зовсім не пов'язані з конкретними педіатрами, а по-друге - в ситуації, що склалася, батьки просто зобов'язані займатися самоосвітою", - підвів підсумки Комаровський.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, що надмірна материнська турбота шкодить здоров'ю дітей.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Дитяча безпека" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини