Стало відомо, як передчасні пологи впливають на майбутнє дитини

14,6 т.
Стало відомо, як передчасні пологи впливають на майбутнє дитини

Діти, народжені раніше терміну, піддаються більш високому ризику вирости пригніченими, сором'язливими та тривожними особистостями.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Макмастера (штат Онтаріо), пише видання Daily mail.

Вчені проаналізували дослідження по недоношеним дітям, які були зроблені протягом останніх 26 років, в результаті чого виявили, що надзвичайно низька вага при народженні підвищує ризик психічних розладів у дитячому віці. Крім того, з'ясувалося, що недоношені діти більш схильні до СДУГ.

Також медики з'ясували, що ті дорослі, які народилися раніше терміну і з низькою масою тіла, мають більш високий рівень тривоги, депресії і сором'язливості, і більш низькі рівні соціального функціонування.

Відео дня

"Наші результати свідчать, що люди, народжені з екстремально низькою масою тіла, мають більш високий загальний ризик для психологічних труднощів, ніж їх однолітки, які народилися в строк і з нормальною масою тіла" , - прокоментував результати автор дослідження доктор Карен Метьюсон.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, як пізня вагітність впливає на розумовий розвиток дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки