МоваЯзык

/ mamaclub

Батіг чи пряник: стало відомо, що впливає на чесність дитини

Діти, яких хвалили за інтелект, дурили під час завдань, підглядаючи правильні відповіді, коли вони думали, що їх ніхто не бачив.

У той час як діти, яких хвалили за зусилля, показували кращі результати і справлялися самостійно. Про це сказано в дослідженні, опублікованому The Independent .

Дійсно, дітям прийнято говорити, що вони розумні. Але саме таке формулювання похвали найчастіше підштовхує дітей до обману.

Діти, які говорять, що вони розумні - або що інші люди думають про них так - більш ймовірно, будуть відчувати більший тиск, щоб добре виконати завдання, що може привести до обману, говорить дослідження.

Крім того, вважається, що діти, яких хвалять за зусилля, а не здатності, більш мотивовані і мають більше шансів на успіх.

В ході дослідження виявилося, що діти, які думають, що їх інтелект потрібно розвивати, краще справляються з невдачами і легше долають неприємності.

Дослідники також радять батькам уважно ставитися до фразам, якими вони заохочують дитину. Замість "біологія не твій сильний предмет", говорити "біологія поки ще не найсильніший твій предмет".

Як повідомляв раніше "Обозреватель", інтелект дитини залежить від генів матері.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Дитяча сторінка" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини