"Не вірять, що ми близнюки" - близнюки з різним кольором шкіри ростуть уБританії

35,0 т.
'Не вірять, що ми близнюки' - близнюки з різним кольором шкіри ростуть уБританії

У Бірмінгемі, Великобританія, ростуть дві сестри Марсія і Міллі із різним кольором шкіри.

"Мене завжди смішить, коли люди не вірять, що ми з Марсією близнюки. Весь час доводиться їм це доводити", говорить Міллі, яку цитує The Daily Mail.

Сьогодні сестри стали ученицями середньої школи і все одно і мама, і дочки щодня стикаються з труднощами: далеко не всі вчителі вірять, що Міллі і Марсія сестри.

Аманда Біггс вже давно звикла до пильної уваги і недовіри оточуючих. Було навіть, що її підозрювали в спробах вкрасти чужу дитину.

Відео дня

"Мене це дратує. Але коли я дивлюся на них або згадую про те, яке щастя бути матір'ю, заспокоююся", - говорить Аманда.

За її словами, дівчатка дуже дружні і практично нерозлучні. Люблять спілкуватися з людьми, люблять своїх друзів і нові знайомства. І, навіть не дивлячись на зовнішні відмінності, вони дуже схожі за характером. При цьому Марсія проявляє здатності до гуманітарних наук, а Міллі схильна до точних.

Самі дівчинки абсолютно не переймаються з приводу оточуючих і необхідності доводити свої родинні зв'язки. Вони просто насолоджуються життям і радіють тому, що кожна з них має таку класну сестру.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", лікарі провели унікальну операцію з розділення близнюків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки