"Підвищує ризик смертності немовлят": Супрун розвінчала міфи про грудне вигодовування

14,1 т.
'Підвищує ризик смертності немовлят': Супрун розвінчала міфи про грудне вигодовування

Відмова матері годувати немовля грудьми в першу годину після його народження підвищує ризик захворювань і смертності малюків.

Перший прийом їжі є своєрідною "вакциною", яка дуже важлива для життя немовляти, написала на своїй сторінці в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Новонароджені, яких годують грудьми в перші години життя, мають значно більші шанси на виживання і надійний захист від безлічі хвороб. Навіть затримка в кілька годин після народження може мати серйозні наслідки для розвитку", - написала вона.

Відео дня

Супрун зазначила, що в 97% випадків матері можуть годувати своїх дітей грудьми, а не покупними молочними сумішами. Виняток становлять лише кілька факторів, наприклад, наркотична залежність жінки або наявність інфекційних захворювань.

Крім цього, в МОЗ повідомили, що перші шість місяців життя дитину варто годувати винятково материнським молоком. Від сосок і пляшечок варто зовсім відмовитися - користі вони не принесуть.

Як писав OBOZREVATEL, Супрун розповіла, які звички продовжують людські життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки