Думали, що пухлина в животі: лікарі розповіли про стан 12-річної породіллі зі Львівщини

98,1 т.
Думали, що пухлина в животі: лікарі розповіли про стан 12-річної породіллі зі Львівщини

Дитину породіллі Тані з Борислава Львівської області, яка нещодавно в свої 12 років стала мамою, перевели в обласну клінічну лікарню. Сама молода мама почувається нормально.

Про це повідомляє видання "Комсомольская правда в Україні".

Як стало відомо, дитина народилася недоношеною (35 тижнів замість належних 40). Лікарі стан новонародженої не коментують, посилаючись тим, що, з огляду на кесарів розтин, і ранній вік мами, наслідків уникнути не вдасться.

Коли Таня завагітніла і стала набирати вагу, на її стан особливо ніхто не звернув уваги. У вересні, кажуть у Бориславі, в школу Таня вже не пішла - погано себе почувала. А незабаром стривожена мати побігла з нею до лікаря. Втім, тривоги також не були пов'язані з вагітністю.

Відео дня

Думали, що пухлина в животі: лікарі розповіли про стан 12-річної породіллі зі Львівщини

"Скарги були звичайні, то на головний біль, то на болі в шлунку. Аня, мама її, тепер уже бабуся, не на жарт перелякалася, коли побачила живіт. Але як повіриш, що твоя дитина в 12 років готується народжувати? І вирішила, що пухлина, помчала до педіатра", - згадують сусіди.

За словами очевидців, першою реакцією на вердикт лікаря був шок. І для Тані, і для її мами, за їхніми ж словами, ця новина стала сюрпризом. "Таня почала набирати вагу, округлилася тільки в останні кілька місяців, ось і не помічали", - виправдовують матір місцеві жителі.

Таніна сім'я вважається багатодітною і стоїть на обліку, як малозабезпечені, у Ганни є статус матері-одиночки.

Втім, мешканці Борислава описують сім'ю так: "Усі діти завжди нагодовані, доглянуті, охайно одягнені, школу не пропускають - вона за всім спостерігала. Сама Таня вчилася добре - не відмінниця, але за знаннями ні в чому не відставала. А мати її - інфантильна трішки. Може, це і доньці передалося, якесь нерозуміння можливих наслідків інтимних відносин. Ось і вийшло так, що народила дитину в 12 ".

Саму Таню, зазначають у міськраді, по всій видимості, будуть переводити на індивідуальне навчання хоча б на перший час - інакше доглядати за донькою вона не зможе. Батько дитини запросив генетичну експертизу і поки чекають її результати.

За фактом статевих відносин з особою, яка не досягла статевої зрілості, відкрито кримінальне провадження. Санкція передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк. Призначено низку експертиз, - зазначили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у Львові, в одному з пологових будинків, мамою стала 12-річна дівчинка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки