Прищ вагою 4,5 кг: дитина стала жертвою пухлини-"монстра"

22,0 т.
Прищ вагою 4,5 кг: дитина стала жертвою пухлини-'монстра'

14-річний американський підліток Емануель Зайа готуватися до операції з видалення з його обличчя гігантської пухлини, розміром із баскетбольний м'яч.

Як повідомляє британський таблоїд The Sun, пухлина почалася з невеликого прища на носі. Під час статевого дозрівання він настільки збільшився в розмірах, що заважає дитині їсти і дихати. Крім того, через велику вагу пухлини, під загрозою шия і дихальні функції організму хлопчика.

Місцеві ЗМІ повідомили, що батьки підлітка протягом двох років безуспішно шукали допомоги у себе на Кубі. Виявилося, що допомогти їм зможуть у США. Вже 12 січня місцеві хірурги проведуть небезпечну операцію.

Відео дня
Прищ вагою 4,5 кг: дитина стала жертвою пухлини-"монстра"
Прищ вагою 4,5 кг: дитина стала жертвою пухлини-"монстра"
Прищ вагою 4,5 кг: дитина стала жертвою пухлини-"монстра"

Доктор Роберт Маркс, керівник відділення оральної і щелепно-лицевої хірургії Університету Майамі, сказав, що Емануель народився з рідкісним розладом, так званою поліотичною фіброзною дисплазією.

Хвороба змушує його тіло виробляти рубцеву тканину замість кістки і може викликати переломи і деформації рук, ніг і черепа.

Операція триватиме від восьми до десяти годин і потребують участі не менше чотирьох хірургів.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", після численних новорічних застіль дієтологи радять влаштувати організму кілька розвантажувальних днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки