Розлючені батьки лінчували виховательку дитсадка: жорстке відео

48,8 т.
Розлючені батьки лінчували виховательку дитсадка: жорстке відео

Батьки учнів одного з дитячих садків Шанхая прийшли в лють, коли в мережі з'явився відеозапис місцевого "виховного процесу".

Як повідомляє Лайф.ру, з'ясувалося, що вихователі регулярно били дітей і примушували їх їсти васабі. Шоковані батьки влаштували самосуд над однією із працівниць дитячого садка і змусили її вибачитись.

На кадрах декількох опублікованих роликів видно, що батьки діяли за принципом "око за око", - спершу вони побили жінку, а потім нагодували її васабі.

На фінальному відео жінка стоїть на колінах перед сидячими в залі батьками і просить у них пробачення за свою поведінку. Відзначимо, що вибаченнями справа не обмежилася, - директор і працівники дитячого садка вже звільнені, поліція Китаю здійснює розслідування за фактом жорстокого поводження з дітьми.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", діти в своїй більшості не знають, як поводити себе в небезпечних ситуаціях. Тому їм необхідно доступною мовою пояснити деякі правила безпеки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки