Що робити, щоб зачати хлопчика: лікарка дала поради

61,7 т.
Що робити, щоб зачати хлопчика: лікарка дала поради

Є деякі методи й розрахунки, дотримуючись яких можна підвищити шанси зачати дитину бажаної статі.

Лікарка сімейної медицини Христина Шевченко назвала щонайменше два методи, ефективність яких дослідження підтвердили трохи менш ніж на 50%, передає "ТСН".

Перший метод овуляторний. На підставі інформації про рухливість і виживання чоловічих і жіночих статевих хромосом можна зробити висновок про те, коли краще вступати в інтимну близькість, щоб зачати хлопчика.

Лікарка підказала, як зачати хлопчика
Відео дня

Сперматозоїди, що переносяться чоловічими гаметами, більш рухливі й швидші, однак вони недовго живуть у жіночих статевих органах. У середньому їхня здатність до виживання становить 2-3 дні. Отже, якщо жінка хоче народити хлопчика, вступати в статевий зв'язок слід якомога ближче до дня овуляції або ж у її пік.

Ті ж самі клітини, які мають жіночі хромосоми, можуть рухатися значно повільніше, проте їхнє виживання в такому середовищі становить до 5-7 діб. Тому для тієї пари, яка мріє про дівчинку, статевий акт має бути за 5-7 днів до овуляції.

З цього випливає, щоб зачати хлопчика чи дівчинку, потрібно розрахувати дату овуляції. Для цього є багато способів. Точність розрахунку буде максимальною, якщо використовувати їх усіх одночасно.

Зазначається, що успішне впровадження овуляторного методу планування статі дитини вимагає кілька місяців підготовки від обох партнерів. Вона має включати:

  • ретельне спостереження за місячним циклом жінки (включно з дослідженням слизу, вимірюванням температури, тестами на овуляцію), що дасть змогу визначити оптимальну дату статевого акту;

  • турботу про якість чоловічої сперми (наприклад, шляхом дотримання правильної дієти, відмови від куріння, алкоголю і сексуальної помірності протягом 3-7 днів до планованого зачаття дитини).

Другий метод – дієтичний. Згодні, зв'язок між дієтою і зачаттям дитини певної статі може здивувати, але є вчені, які визначили, що харчування майбутніх батьків сильно впливає на стать дитини. Одним із них є французький професор Джозеф Столковскі, який разом з іншим ученим Жаком Лораном і вивели дієтичний метод (ще його називають "Французькою дієтою").

Якщо пара хоче спланувати стать нащадка, потрібно стежити за раціоном харчування жінки. За словами Столковскі, дієта має починатися вже за пів року до зачаття.

Для того, щоб зачати хлопчика, професор рекомендує дієту, багату натрієм і калієм, які можна знайти в цитрусових, помідорах, бананах, насінні соняшнику, м'яті, петрушці та м'ясному асорті. Своєю чергою, слід уникати таких продуктів, як молоко, шоколад, горіхи, цільнозерновий хліб або ракоподібні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, для зачаття здорової дитини вчені рекомендують кинути вживати алкоголь: за шість місяців до зачаття чоловікам, а за три місяці – жінкам.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки