Скільки потрібно їсти яєць у день, щоб народити розумну дитину: вчені розкрили секрет

19,6 т.
Скільки потрібно їсти яєць у день, щоб народити розумну дитину: вчені розкрили секрет

Під час нового дослідження стало відомо, що вагітні жінки, які з'їдають до 9 яєць на день, мають дітей з більш високим рівнем IQ.

Як пише The Daily Mail, яйця містять велику кількість холіну, який покращує пам'ять і здатність немовлят обробляти інформацію.

Проте, дев'ять - це велика кількість для одного дня, адже вони пов'язані з високим рівнем холестерину, який може стати смертельним.

Тому вчені рекомендують 480 мг поживних речовин на день для вагітних жінок.

Проте, дослідники попереджають, що багато вагітних жінок не можуть споживати рекомендовану кількість холіну.

Відео дня

У середньому один яєчний жовток містить близько 115 мг холіну. Його також містить червоне м'ясо, риба, птиця, бобові і горіхи.

За даними Британської асоціації здоров'я, майбутні матері повинні дотримуватися спеціальної збалансованої дієти, повної поживних речовин, необхідних дитині.

Лікарі зазначають, що майбутнім мамам, тим не менш, слід уникати сирих і частково приготованих яєць.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", 18-річна вагітна дівчина показала фото свого надзвичайно плаского живота.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки