Справжнє диво: новонароджений вивів матір із тривалої коми

36,9 т.
Справжнє диво: новонароджений вивів матір із тривалої коми

У Бразилії жінка вийшла із 23-денної коми після того, як їй дали потримати її новонароджене немовля. 28-річна Аманда де Сільва була госпіталізована через гострий напад епілепсії, який стався у неї під час останніх тижнів вагітності.

Як пише The Daily Mail, лікарі побоювалися, що нове загострення призведе до загибелі жінки, тому ввели її у штучну кому, а після зробили кесарів розтин.

Коли загроза для життя минула, медики намагалися вивести жінку з коми, однак де Сільва не реагувала на препарати і больові стимули.

Після декількох тижнів знерухомлення і нездатності до спілкування Аманди, медсестра запропонувала покласти на руки її немовля — Віктора. Це одразу ж змусило серцевий ритм жінки прискоритися, а лікарі назвали таку реакцію справжнім дивом.

Відео дня
Новонароджений вивів матір із тривалої коми

"У нас немає наукового обгрунтування того, що сталося, але це показник того, що не варто недооцінювати контакт між матір'ю і дитиною", — сказала медсестра, якій і належить ідея принести Віктора до де Сільви.

Аманда після повернення у свідомість повідомила, що не пам'ятає пологів, а її першим спогадом є малюк на руках.

Як писав OBOZREVATEL, у Харківській області дитина померла в утробі матері через те, що лікар відмовився приймати у неї пологи. Сім'я постраждалої стверджує, що медик вимагав гроші.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки