МоваЯзык

/ mamaclub

Ваші діти варті найкращого, а гра із наборами LEGO – безпечна та приносить максимум задоволення

Всі детальки LEGO ідеально пасують одна до одної.

Конструктор LEGO - це не просто іграшка. Кожен набір LEGO можна розглядати як частинку глобального "суперконструктора" LEGO, де усі кубики легко поєднуються, відкриваючи безмежні простори для творчості. Усього з шести кубиків “2-на-4” одного кольору можна скласти більш як 915 мільйонів комбінацій! Отже, ваші діти можуть побудувати все, що намалює їхня уява та фантазія!

Безліч цікавих історій.

Мініфігурки LEGO - це цілий світ яскравих історій! Хоча вони й виглядають не надто серйозними, насправді в них є дуже важливе завдання: діти можуть грати нестандартно, висловлювати різні емоції та вигадувати власні сюжети. Це розвиває дитячі емоції, творчі здібності та навички спілкування. Усі набори LEGO втілюють у собі філософію навчання та розвитку через гру.

А що думають батьки?

Нещодавнє дослідження – the LEGO® Play Well Report – підтвердило, що батьки беззаперечно визнають здатність дітей навчатися через гру. Майже всі (95%) вважають гру необхідною складовою доброго самопочуття дитини та найважливішим інструментом навчання. Більш як 90% батьків стверджують, що гра з LEGO® - найкраща розвага для всієї родини. Вона допомагає дітям розвивати творчі здібності та навчатися, поринати у світ нових емоцій і фантазій.

В чому унікальність продуктів LEGO?

  • Детальки ідеально поєднуються: всі кубики завжди пасують один до одного, й на кожному з них нанесено логотип LEGO.

  • Легко збирати і розбирати: тести підтверджують високу стійкість і довговічність кубиків LEGO. Вони роками зберігають добре зчеплення, що дозволяє легко зібрати міцну та надійну конструкцію і так само легко її розібрати.

  • Обраний варіант завжди найкращий з можливих: всі матеріали, які використовуються для виготовлення кубиків LEGO, перевірено на відповідність суворим вимогам безпеки іграшок.

Ваші діти варті найкращого!

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
6
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини