"Не купуйте на вагу!" Комаровський попередив про небезпеку популярних продуктів

94,4 т.
'Не купуйте на вагу!' Комаровський попередив про небезпеку популярних продуктів

Молоко і молочні продукти – прекрасне середовище для розмноження бактерій, тому при неправильному зберіганні можуть з'являтися шкідливі для здоров'я мікроорганізми.

Доктор Євген Комаровський в своєму Instagram розповів батькам про правила "молочної" безпеки.

Педіатр дав кілька важливих рекомендацій:

  • перевірте упаковку перед покупкою на предмет цілісності і термінів придатності;

  • беріть молочні продукти з полиць в останню чергу;

  • не купуйте молочні продукти на вагу або на розлив;

  • оптимальна температура в холодильнику для молока – +2 – 4 ° С;

  • термін зберігання після відкриття – не більш п'яти днів.

Відео дня

Молоко і молочні продукти - прекрасне середовище для розмноження бактерій. І бактерії ці далеко не завжди корисні. ⠀ 1. Вивчайте упаковку перед покупкою. Переконайтеся, що упаковка ціла, і зверніть увагу на терміни придатності. ⠀ 2. По можливості вибирайте упаковку такого обсягу, щоб домашні з'їли її вміст протягом дня. ⠀ 3. Обов'язково оцінюйте час, який буде витрачено на дорогу додому: ризик зіпсувати продукти в жарку пору року дуже великий. Сумка-холодильник - ознака вашої мудрості і передбачливості. ⠀ 4. Беріть молочні продукти з полиць в останню чергу, безпосередньо перед тим, як відправитися до каси. ⠀ 5. У XXI столітті покупка молочних продуктів на вагу і на розлив - це "гра в рулетку" і ознака нецивілізованих (шкідлива і небезпечна звичка). ⠀ 6. Упаковка "тетрапак" надійніше і безпечніше в порівнянні з поліетиленовими пакетами. ⠀ 7. Оптимальна для молочних продуктів температура всередині холодильника - +2 – 4 ° С. Більш +5 ° С - неприпустимо. ⠀ 8. Не використовуйте для зберігання молочних продуктів полки на дверцятах холодильника. ⠀ 9. Закривайте ємність, звідки взяли молочний продукт. Якщо конструкція упаковки цього не передбачає, перекладіть вміст в закривається тару. ⠀ 10. Буде просто здорово і мудро, якщо у вас на холодильнику, на красивому магнітику, буде висіти симпатичний маркер, і цим маркером ви будете на упаковках з молочними продуктами відзначати дату їх розкриття. І навіть якщо у вас прекрасний холодильник і надійна чиста тара, забудьте про заявлених на упаковці терміни зберігання, якщо ви відкрили упаковку. Запам'ятайте цифру 5: 5 (п'ять!) Днів після розгерметизації. І все! Після 5-го дня ваша ощадливість перетворюється в самовпевненість. ⠀ *** ⠀ Дана публікація являє собою адаптований до формату Instagram фрагмент нової книги Є. О. Комаровського "365 рад на перший рік життя вашої дитини". ⠀ # докторкомаровскій # 365советов # молоко # молочниепродукти # безпеку

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв MedOboz раніше, доктор Комаровський розвінчав міф про небезпеку відпочинку в горах для дитини і відповів на питання щодо гірської хвороби у дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки