У Тернополі з незрозумілих причин помер 5-місячний малюк

11,2 т.
У Тернополі з незрозумілих причин помер 5-місячний малюк

Правоохоронці Тернополя зафіксували смерть п'ятимісячного хлопчика зареєстрували.

Як повідомляє Varta1.com.ua, дитина померла в ніч із 17 на 18 листопада.

Мати розповідає, що поклала сина спати о 23:30, а побачила, що дитина не дихає тільки вранці - близько 6:30. Медики, що приїхали на виклик, констатували тільки смерть.

Згідно з висновком медиків, причина смерті немовляти - механічна асфіксія від закриття отворів носа і рота тканиною. Оскільки слідчі будь-яких тілесних ушкоджень на тілі дитини не виявили, то припускають, що хлопчик задихнувся через укриття або покривальцем, або якимось іншим полотном. Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.

Відео дня

Правоохоронці кажуть, що в цьому році це вже другий раз вони реєструють удушення дитини з необережності батьків. Поліцейські звертаються до жителів міста та області бути обережними з немовлятами, не ризикувати їхнім життям.

На жаль, ніхто не застрахований від синдрому раптової дитячої смерті, але батьки можуть вжити заходів, які значно знизять ризик його виникнення.

Дитина повинна спати тільки на спині. У ліжечку дитини не повинно бути м'яких матраців, ковдр, великих подушок і м'яких іграшок. Маленьких дітей краще укладати в спеціальний спальний мішок, але не можна сповивати їх, щоб не допустити перегріву. Не можна допускати перегріву кімнати; малюка не можна укладати спати разом із батьками, а якщо потрібно контролювати його сон, краще просто наблизити ближче ліжечко. Після їжі дитині потрібно обов'язково дати відригнути.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", двотижнева дівчинка отримала опіки третього ступеня після процедури в одній із клінік Нижнього Новгорода.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки