В Україні злісних неплатників аліментів позбавлять поїздок і машин

21,8 т.
В Україні злісних неплатників аліментів позбавлять поїздок і машин

Більше 500 тис. українських дітей є жертвами ухилення від сплати аліментів із боку батьків.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко в відео-роз'ясненні щодо виплати аліментів, опубліковане на сторінці Міністерства юстиції у Facebook.

"Більш ніж півмільйона українських дітей є жертвами ухилення від сплати аліментів із боку їхніх батьків - чоловіків", - зазначив Петренко.

Він повідомив, що у зв'язку з цим Мін'юст ініціює низку новацій, які зроблять більш жорсткою відповідальність батьків перед дітьми і перед державою за ухилення.

Відео дня

Серед новацій, які пропонує Мін'юст, - обмеження виїзду за кордон, обмеження права на водіння автомобілем, обмеження і заборона на полювання, на носіння зброї.

"І ще одна новація, яку ми будемо пропонувати, це дозвіл матері або того з батьків, який проживає з неповнолітньою дитиною, мати можливість виїхати за кордон на відпочинок або на лікування зі своєю дитиною без згоди несумлінного батька, який ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців", - уточнив Петренко.

Крім того, Мін'юст планує закріпити в законі посилення кримінальної відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів понад 1 року. А також, зазначив міністр, планується звільнення матерів, які будуть звертатися до суду, від сплати судового збору та авансового внеску під час виконання судового рішення.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", журналісти дізналися подробиці сімейного життя найбагатодітнішої сім'ї України, де батьки виховують 18 дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки