МоваЯзык

/ mamaclub

Весело і безкоштовно: англійська для дітей від Хелен Дорон

Соціальна ініціатива "Адвент від Англійська Хелен Дорон" спрямована на розширення можливостей вивчення дітьми англійської мови.

Мережа навчальних центрів "Англійська Хелен Дорон" безкоштовно надає доступ до банку ідей захоплюючого та корисного дозвілля в грудні.

Інтерактивна англійська для дітей передбачає щоденні цікаві завдання для практики англійської мови, розширення словникового запасу, знайомства з традиціями англомовних країн.

Кожен бажаючий може в зручний час користуватися електронним адвент-календарем. Дракончик Didi, хлопчик Paul, собачка Polly та інші казкові герої допоможуть маленьким українцям перетворити очікування свят на захоплюючу гру.

Хочете дізнатися, як писати цукеркою на снігу, рецепт смачного сніговика, де ростуть льодяні квіти та багато інших зимових цікавинок? Заходьте на http://helendoron.ua. Готові шаблони істотно зекономлять час зайнятих мам.

В "Англійська Хелен Дорон" переконанні, що саме через позитивні емоції та гру діти найефективніше навчаються, тому закликають найкращих та найважливіших людей для кожної дитини – її батьків приєднатися до веселого вивчення англійської мови.

Завдяки "Англійська Хелен Дорон" вже три мільйони дітей у 36 країнах світу говорять англійською. Ця міжнародна мережа понад 30 років навчає дітей віком від 3-х місяців до 19 років.

В Україні мережа нараховує 68 навчальних центрів у 25 містах. Студенти вивчають англійську мову як другу рідну через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
1
3
Смішно
9
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини