Як народити здорову дитину: вчені назвали важливий фактор

13,5 т.
Як народити здорову дитину: вчені назвали важливий фактор

Учені з Греції вважають, що середземноморська дієта підвищує шанси на народження здорової дитини.

Як повідомляє видання Human Reproduction , в експерименті взяли участь 244 жінки, що проходили в цей момент процедуру екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Під час дослідження, вони вказали, які продукти їли протягом останніх шести місяців.

Учені розбили учасниць на три групи залежно від показника MedDiet, який оцінює, наскільки їх дієта близька до середземноморської.

З'ясувалося, що в групі з найнижчими цифрами успішних вагітностей було менше, ніж в інших. Збільшення показника MedDiet на кожні п'ять балів (усього в шкалі 55) підвищувало ймовірність народження здорової дитини у 2,7 рази.

Відео дня

Середземноморська дієта, для якої характерне високе споживання фруктів, овочів, цільного зерна, риби та низьке споживанням м'яса, важлива і для чоловіків. Вона покращує якість сперми.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", британський департамент освіти встановив, що 665 дитячих смертей, що сталися 2017 року, були пов'язані зі спільним сном із батьками.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки