Як не заразитися вошами: Комаровський розкрив важливий секрет про дітей

88,8 т.
Комаровський розкрив секрет про дітей

Для того, щоб дитина не заразилася вошами від інших людей, потрібно навчити її уникати безпосереднього контакту голови до голови, вбирати "правильний" одяг. А якщо все ж малюк підхопив паразитів – лікувати його "Перметрином".

Про це повідомив відомий український лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram. Він зазначив, що воші не стрибають на великі відстані.

"Вони можуть перескочити з однієї дитини на іншу тільки тоді, коли є безпосередній контакт голова до голови. Тому звертаю увагу, що дитину треба вчити не торкатися власною головою до голів друзів", – написав він.

Комаровський розкрив секрет про дітей
Відео дня

Комаровський наголосив, що малюкові потрібно розповісти про те, що в жодному разі не можна обмінюватися предметами особистої гігієни, наприклад, навушниками або шапками.

"Звертаю увагу на те, що одяг дитини повинен бути з такого матеріалу, до якого не може прикріпитися воша. Отже, особиста гігієна, правильний одяг, і, звичайно ж, ви знаєте правильні методи лікування. Ще раз, головні ліки називаються "Перметрин", – підсумував лікар.

Дитина регулярно приносить зі школи вошей. Що з цим робити, як зменшити ризик зараження? ⠀ Воші не стрибають на великі відстані. Воші можуть перескочити з одного дитини на іншого, тільки тоді, коли є безпосередній контакт голова до голови. Тому звертаю увагу, що дитину треба вчити не стикатися власною головою з головою друзів, це раз. Ні в якому разі не обмінюватися предметами, наприклад, навушниками або шапками, це ваші особисті предмети. Звертаю увагу на те, що одяг дитини повинна бути з такого матеріалу, до якого не може зафіксуватися воша. ⠀ Отже, особиста гігієна, правильний одяг, ну і звичайно ж ви знаєте правильні методи лікування. Ще раз, головні ліки називається "перметрин". ⠀ # докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # воші # педикульоз # ліки # профілактика # гігієна # перметрин

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв OBOZREVATEL, доктор Комаровський розповів, чи впливають деякі види спорту, зокрема боротьба, на зріст дитини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки