Як планувати вагітність: лікар дав важливу пораду майбутнім мамам

23,2 т.
Як планувати вагітність: лікар дав важливу пораду майбутнім мамам

Плануючи вагітність, необхідно почати приймати фолієву кислоту щонайменше за півроку до передбачуваного зачаття.

Таку пораду жінкам, які планують дитину, дав в ефірі ObozTV лікар-гінеколог Сергій Бакшеєв.

Читайте: Названа найкорисніша дієта для вагітних

"Фолієву кислоту треба приймати хоча би за півроку до настання вагітності і перший-другий триместр", – порекомендував медик.

Бакшеєв нагадав, що в перші місяці вагітності жінки часто відчувають сильну втому і раптову сонливість. За його словами, це відбувається через значне споживання організмом фолієвої кислоти.

Відео дня

"Фолієва кислота – це єдиний органічний продукт, який бере участь в утворенні нервової системи майбутньої дитини. І її нервова система закладається за рахунок колосального споживання цієї фолієвої кислоти", – пояснив він.

Читайте: Секс під час вагітності: розвінчано головні міфи

Лікар додав, що Всесвітня організація охорони здоров'я у всіх країнах світу рекомендує приймати фолієву кислоту до 30 тижнів вагітності.

Крім того, наголосив Бакшеєв, за півроку до вагітності необхідно пройти елементарні обстеження та огляди у лікарів.

"Жінка повинна входити у вагітність здоровою. Тому що під час вагітності може бути загострення різних хронічних захворювань, які можна підкоригувати до цього", – зазначив він.

Лікар порадив планувати вагітність як мінімум за півроку

Раніше OBOZREVATEL писав про те, які існують способи визначити ідеальний час для зачаття.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки