Як вибрати пологовий будинок: 7 головних критеріїв

11,0 т.
Як вибрати пологовий будинок: 7 головних критеріїв

Чим ближче до пологів, тим більше майбутню маму хвилює питання вибору пологового будинку. Адже часто від умов в лікарні і лікарів залежить, то, наскільки гладко пройдуть пологи і реабілітація.

MEDOBOZ підготував для вас список основних моментів, на які варто звернути увагу при виборі хорошого пологового будинку.

Отже:

Відстань від вашого будинку: придивляйтеся до пологових будинків, розташованих поблизу, оскільки пологи можуть бути стрімкими, і віддаленість лікарні стане вирішальною.

Спеціалізація: запитайте, чи спеціалізується пологовий будинок на передчасних пологах (необхідна наявність спеціального обладнання для недоношених малюків) або на пологах жінок з патологіями вагітності. Перестрахуватися краще заздалегідь.

Відео дня

Умови в передпологовій палаті: зверніть увагу на умови в передпологовій - там повинна бути зручне ліжко, бажано шведська стінка, вбиральня. Крім того, поцікавтеся, чи зможе з вами там бути присутнім вас чоловік або хтось із близьких.

Устаткування пологового залу: поцікавтеся, чи є там індивідуальні пологові зали та чи є в них ліжко-трансформер або родові крісла, а також обладнання для ведення складних пологів.

Комфорт післяпологовий палати: Подивіться умови в палаті (чистота, відсутність протягів, кількість осіб, зручність меблів). Зверніть увагу на наявність дитячого ліжечка і пеленального столика.

Наявність палати інтенсивної терапії для новонародженого: якщо раптом малюкові знадобиться термінове лікування, допомога повинна бути надана відразу.

Медперсонал: уважно вибирайте лікаря (почитайте відгуки, запитайте у медсестер та ін.). Краще заздалегідь домовтесь про зустріч, придивіться, наскільки він уважний до вас, а потім вирішите, чи комфортно вам у його присутності і викликає він у вас довіру як фахівець.

Раніше MEDOBOZ показував, як змінюється тіло жінки під час вагітності.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки