Як виглядає найбільша дитина України: фото та відео богатиря

50,2 т.
Як виглядає найбільша дитина України: фото та відео богатиря

У Запорізькій області в селі Запорожець народився хлопчик вагою 7,09 кг.

Як повідомляє Gazeta.ua, на останньому місяці вагітності породілля Наталя Дядько відчувала дискомфорт. Лікарі думали, що у неї багатоводдя.

Коли малюк Микола народився, стало зрозуміло, що вся справа у вазі богатиря. Тепер новонароджений хлопчик Миколай вважається найважчою дитиною України.

Сім'я вже виховує сім дочок. Старшій Діані - 13 років, молодшій Олесеві - 1 рік і 7 місяців.

"У нас і раніше народжувалися діти з більшою вагою - понад 5 кілограмів. Найбільша - 6,45 кілограма. Син відчуває себе добре, здоровий. Апетит має хороший. Молоко смокче з обох грудей до кінця. Додатково даємо 60 грамів дитячої суміші", - розповідає Олексій

Відео дня

"Микола дуже тихий. Дається взнаки, коли хоче їсти або грає. Дівчатка були крикливі. Нашій третій дочці Єві акушери дали прізвисько - генеральша. Така голосиста та постійно щось вимагала", - додає батько.

Пологи Наталії пройшли без ускладнень. Жінці зробили кесарів розтин. "Наталя відновлюється будинку. Лікарі сказали, що з такою вагою все пройшло на диво добре. Доглядати за дітьми допомагають мої батьки. Ні в родині дружини, ні в моїй не було таких відхилень. Тільки я в першому класі виглядав на третій, хоча народився зі середньою вагою - 3,5 кілограма", - пояснює Олексій.

Як виглядає найбільша дитина України: фото та відео богатиря
Як виглядає найбільша дитина України: фото та відео богатиря

"Наші доньки - найбільші у своїх класах. Привчаємо їх до спорту. Роблять вранці зарядку. Дві старші люблять вишивати. Посідали перші місця на місцевих конкурсах. Дівчатка допомагають у всьому - прибирають, їсти варять. На свята готували під керівництвом моєї матері", - розповідає глава сімейства.

Олексій і Наталя одружені 14 років. Чоловік працює ветеринаром. Наталя за професією кондитер.

"Наступної дитини не плануємо. Щоб прогодувати сім'ю, тримаємо господарство - курей, качок і корову. Як багатодітній родині держава виплачує по 2400 гривень на місяць", - додає він.

До народження Миколи найбільшим немовлям в Україні був хлопчик із Мелітополя Запорізької області. Він народився в грудні 2012 року з вагою 6,5 кг.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", в Індії виписали додому одного з найменших немовлят у світі, якому вдалося вижити.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки