За п'ять днів 20 партнерів: у Великобританії дівчинку використовували як секс-рабиню

23,3 т.
За п'ять днів 20 партнерів: у Великобританії дівчинку використовували як секс-рабиню

Троє жителів англійського міста Ковентрі протягом п'яти днів тримали 14-річну дівчинку в полоні і використовували її як секс-рабиню, накачуючи дитину наркотиками.

Як повідомляє Лайф.ру, за цей час чоловіки змусили її зайнятися сексом приблизно з 20 чоловіками.

Після того як Джейк Кернс, Брендон Шарплс і Джек Макінеллі накачали дівчинку наркотичними речовинами, один із злочинців зробив із нею відверті фотографії, які розмістив на сайті для ескорту. Причому чоловіки збрехали про вік потерпілої, написавши, що їй вже є 18 років.

За п'ять днів 20 партнерів: у Великобританії дівчинку використовували як секс-рабиню

Відео дня

Обличчя підлітка не було видно на знімках, але впізнати її вдалося по ланцюжку на шиї. Після чого поліція прибула в будинок друзів, де і була знайдена дівчинка в одній нижній білизні. Медекспертиза показала, що на ковдрі, яка знаходилась у її кімнаті, було п'ять різних ДНК. Одне із них належало Кернсу. Суд присяжних визнав усіх трьох осіб винними, тепер вони чекають вироку.

"Ці троє чоловіків були залучені в шокуючу експлуатацію дівчинки - вони скористалися її наркотичною залежністю і примусили займатися сексом із незнайомими людьми", - повідомляла суддя, що веде процес.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", діти в своїй більшості не знають, як вести себе в небезпечних ситуаціях. Тому їм необхідно доступною мовою пояснити деякі правила безпеки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки