Завагітніла під час вагітності: американка потрапила в дивну ситуацію
Джессіка Аллен із Перрісу (Каліфорнія) змушена була пройти довгий судовий розгляд, щоб отримати опіку над власною біологічною дитиною, яка народилася у результаті рідкісного збігу.
Як повідомляє Вокруг Света, в квітні 2016 року Джессіка вирішила допомогти безплідній парі стати батьками. Вона звернулася в агентство Omega Family Global, і ті підшукали клієнтів: китайську пару за прізвищем Люї. Американка пройшла процедуру штучного запліднення. У самої Джесіки до цього моменту було вже двоє дітей від її бойфренда Ворделла Джаспера, причому молодшій дитині якраз виповнився рік. Гонорар міс Аллен вирішила витратити на покупку будинку.
Через належний час після штучного запліднення Джессіка повернулася у клініку на огляд і з'ясувала, що завагітніла близнюками. Сурогатній матері повідомили, що підсаджений ембріон, очевидно, розділився на дві частини, вийшли однояйцеві близнюки. Але насправді це були двійнята, причому другу дитину американка зачала, займаючись сексом зі своїм бойфрендом вже після штучного запліднення (вона сказала лікарям, що користувалася презервативом, але навіть якщо і так, презерватив міг порватися).
Коли Джессіка в належний час народила близнюків, їй навіть не дозволили подивитися на дітей - їх закривав спеціальний екран. Подружжя Люї були щасливі (в Китаї сурогатне материнство заборонено), американка отримала свій заздалегідь обумовлений гонорар - 30 тисяч доларів плюс 5 тисяч за другу дитину.
Вони з бойфрендом оформили покупку будинку, але за кілька днів до переїзду китаянка прислала Джесіці фото близнюків з припискою: "Вони різні, тобі не здається?" І дійсно, різниця була помітна. Діти ще перебували в Каліфорнії, їм швидко зробили ДНК-тест, і з'ясувалося, що один із малюків - мулат, народжений Джесікою від Ворделла.
Китайська пара через агентство пред'явила сурогатній матері позов на 22 тисячі доларів. До того ж Джессіка, до свого жаху, з'ясувала, що малюка не збираються віддати їй, але і китайці не хочуть мати з ним справи, тому дитину віддадуть на всиновлення.
У підсумку, звернувшись до юриста і витративши 3 тисячі доларів, американка домоглася того, що з неї були зняті фінансові претензії (з цим розбиралося агентство з усиновлення, фактично відповідальне за медичну помилку - оскільки ніхто не помітив, що близнюки різнояйцеві). Крім того, в кінці кінців матері повернули дитину - представник агентства передав їй малюка на автомобільній парковці.
Після перенесених потрясінь Джессіка і Уорделл одружилися і тепер виховують своїх трьох дітей. Сурогатна мати не шкодує про свій вчинок, але звертається до жінок, які збираються стати сурогатними матерями, із закликом добре обміркувати всі наслідки.
За статистикою, кількість сурогатних вагітностей у США зросла на 100% з 2004 до 2008 року (більш свіжа статистика недоступна, оскільки далеко не про кожну сурогатну вагітність повідомляють владі). Сурогатне материнство там дозволено тільки в декількох штатах, включаючи Каліфорнію.
Як раніше повідомляв "Обозреватель", міжнародна група вчених виявила патології розвитку у немовлят, які загинули в результаті синдрому раптової смерті