Здорова дитина: стало відомо, чим небезпечне пізніше батьківство

18,2 т.
Здорова дитина: стало відомо, чим небезпечне пізніше батьківство

Молоді дівчата мають більше шансів виносити здорову дитину, ніж жінки 30-40 років.

Акушер-гінеколог Олександр Кобаса в коментарі УНН пояснив, що більш зрілі пари встигають набути хронічні захворювання і шкідливі звички, що може погано вплинути на плід.

"З віком ми накопичуємо якісь хвороби, які можуть ставати хронічними. До 30 років багато людей мають деякі хронічні захворювання – наприклад, холецистит чи пієлонефрит, і все це може позначатися на вагітності, меншою мірою – на пологах", – розповів лікар.

Відео дня

Читайте: Конкурс: виграй і перевір здоров'я своєї дитини

За словами Кобаси, до цього віку людина також може пропустити через себе багато хвороб і шкідливих звичок. Однак зріліші батьки підходять до сімейних обов'язків більш усвідомлено, ніж молоді, адже для них дитина – це частіше "запланована, запрограмована подія".

Здорова дитина: стало відомо, чим небезпечне пізніше батьківство

Якщо дорослі зважуються на народження малюка, то вони зможуть забезпечить його всім необхідним.

"У молодих більше присутнє почуття, більше любові, більше емоцій, народження дитини відбувається на емоційному підйомі стосунків чоловіка й жінки. Та й самі організми молодих здоровіші, це правда. У них народжуються більш здорові й міцні діти, ніж у вікових батьків. З тієї ж причини – вони самі здорові, ще не встигли пропустити через себе багато хвороб", – пояснив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше британські генетики розповіли, що жінки зі схильністю до народження близнюків повинні для цього дотримуватися дієти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки