Жінка звинуватила виробника підгузників в травмах малюка

32,4 т.
Жінка звинуватила виробника підгузників в травмах малюка

Келлі Морріс продемонструвала фото, які підтверджують, що її малюк постраждав після неприємного досвіду.

Пошкодження, які отримала дитина, схожі на опіки і пухирі, повідомляє Daily Mirror.

Мати стверджує, що дитина пошкодила шкіру через носіння підгузника. Келлі сказала, що вони регулярно користуються підгузками цього виробника, однак, вона помітила деякі зміни в дизайні.

Син Келлі після сну в підгузку, був засмучений і хникав. Жінка з'ясувала, чому дитина вередувала – на місці контакту підгузка зі шкірою з'явилися опіки і пухирі. Вона побоюється користуватися цими підгузками далі.

Відео дня

Мати зі скаргою звернулася до виробника. Їй повернули гроші за товар, а скаргу разом з підгузником відправили в службу підтримки клієнтів.

Виробник стверджує, що зміна дизайну не могла відобразитися на якості продукту. Матеріали, використані в новому дизайні, були дерматологічні протестовані, а також схвалені Skin Health Alliance.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки