"Жодного насилля!" Комаровський розкрив секрет купання дитини

25,9 т.
Комаровський розкрив секрет купання дитини

Для того, щоб дитина не плакала під час купання, не потрібно застосовувати жодного насилля. Також важливо підібрати вдалий час доби, температуру води і навіть інтенсивність освітлення у ванній кімнаті.

Про це повідомив відомий лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram. За його словами, плач малюка під час прийняття ванн – часте явище.

"Головне правило дитячого купання залишається незмінним: жодного насильства, задоволення для всіх", – написав лікар.

Комаровський розкрив секрет купання дитини
Відео дня

Комаровський назвав кілька важливих факторів, які можна змінити, щоб дитина не плакала:

  • Час доби: можна купати не пізно ввечері, а трохи раніше, або ж вранці, вдень.

  • Час щодо їжі: не за годину до прийому, а через годину після.

  • Температура води: як правило, мова йде про те, щоб зробити її більш теплою. Важливо починати купання з води тієї температури, яка не викликає у дитини негативних емоцій.

  • Інтенсивність освітлення ванної кімнати: як правило, її слід зменшити.

  • Також важливо, хто саме купає дитину. Річ у тім, що часто трапляється ситуація, коли з мамою дитина плаче, а з татом або старшим братом – ні.

  • Ще один можливий варіант уникнення істерики у ванній – спільне купання.

Головне правило дитячого купання залишається незмінним: ніякого насильства, задоволення для всіх. Ситуація, коли дитина плаче саме під час купання, виникає зовсім нерідко і задоволенням однозначно не є. ⠀ Викладені нижче поради дозволять вам здійснити певні зміни в процедурі купання. З високим ступенем ймовірності хоч щось допоможе, після чого щоденне дитяче купання стане приємним для всіх членів сім'ї. ⠀ Починайте купання з води тієї температури, яка не викликає у дитини негативних емоцій. Плаче при 32 ° С, але посміхається при 35 ° С - немає проблем, починайте з 32! Але після благополучного і спокійного занурення активізуйте швидкість охолодження води - зробити так, щоб в ванну постійно тонкою цівкою бігла холодна вода. ⠀ Зміна певних організаційних параметрів купання також може допомогти. Пробуйте, експериментуйте! ⠀ Що може бути змінено: ⠀ 🔷 час доби - купайте не пізніше ввечері, а ввечері рано, або вранці, або вдень; ⠀ 🔷 час по відношенню до їжі - купати не за годину до їжі, а через годину після їжі; ⠀ 🔷 температура води - як правило, мова йде про те, щоб зробити воду теплішою; ⠀ 🔷 інтенсивність освітлення ванної кімнати - як правило, її слід зменшити; ⠀ особистість того, хто купає дитину, - дивно часто зустрічається ситуація, коли з мамою дитина плаче, а з татом або старшим братом - немає. ⠀ Ще один цілком можливий варіант профілактики плачу у ванній - спільне купання: попередньо вимиту маму занурюють у ванну, після чого туди ж додають дитя ... ⠀ *** ⠀ Дана публікація являє собою адаптований до формату Instagram фрагмент нової книги Є. О. Комаровського " 365 рад на перший рік життя вашої дитини ". Інформацію про книгу ви можете знайти на сайті komarovskiy.net/knigi ⠀ # докторкомаровскій # діти # батьківство # купання # плач # вода # 365советовЕОК

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Комаровський розповів, що не потрібно змушувати дитину їсти все, що було покладено на тарілку. Річ у тім, що надлишок їжі приносить набагато більше проблем зі здоров'ям, ніж помірний дефіцит.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки