Зіркові мами їдять плаценту: в чому небезпека

11,1 т.
Зіркові мами їдять плаценту: в чому небезпека

Останнім часом вживання в їжу плаценти набуло популярності, так як Кім Кардаш'ян та інші знаменитості зізналися, що вживали цей орган.

Плацентофагія - це популярна практика поїдання органу в сирому, вареному або таблетованому вигляді, що підвищує рівень заліза, настрій і запас молока, повідомляє Daily Mail.

Кім Кардаш'ян зізналася, що вживала плаценту в формі таблеток

Асоціація акушерів і гінекологів Канади (SOGC) попередила матерів про те, щоб вони припинили їсти плаценту, заявивши, що в цьому немає ніякої користі для здоров'я.

Відео дня
Хіларі Дафф розповіла про свої звички в харчуванні після пологів

Доктор Джоселін Кук, головний науковий співробітник SOGC, додала, що в даний час немає вагомих доказів, які дозволяють припустити, що вживання плаценти приносить користь.

Експерти не знайшли доказів того, що поїдання плаценти підвищує рівень заліза, мікроелементів і гормонів, покращує самопочуття і настрій, покращує лактацію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки