Алкоголь і потенція: медики попередили про страшні наслідки спиртного для ерекції

247,8 т.
Алкоголь і потенція: медики попередили про страшні наслідки спиртного для ерекції
Спиртне веде до імпотенції

Неприємна правда про імпотенцію звучить не дуже переконливо, але на жаль - імпотенція загрожує кожному чоловікові, який вживає алкоголь.

Більшість тих, хто регулярно випиває, навіть не думають про те, якими можуть бути наслідки для його чоловічої сили. До того моменту, як не закінчується "гарантія", видана на здоров'я матінкою природою, і ці проблеми з'являться не в неозорому майбутньому, а в ліжку.

Найчастіше імпотенція наздоганяє тих, хто зловживав алкоголем, у 35-40 років, а якщо організм виявився слабший або доза алкоголю - вища, то це може статися і в 30 років.

Відео дня

Молодь переконана, що в 30 років цього не може статися, їм не хочеться дивитися в очі реальності, або повірити, що це можливо в принципі. Вони читають поради в Інтернеті, не вважаючи, що це коли-небудь їх торкнеться, пропускають повз вуха вмовляння медиків, оскільки переконані - з ними такого точно не станеться.

До того ж на ранніх етапах вживання, особливо в юнацькому віці, алкоголь, навпаки - надає збудливу дію, активізує приплив крові до органів малого тазу, знімає невелике хвилювання, додаючи впевненості, а в більшій дозі - ще й продовжує статевий акт. Однак хронічне і регулярне вживання алкогольних напоїв у корені міняє ситуацію, оскільки його негативний вплив має накопичувальний ефект. І коли саме критична маса цього негативу призведе до повної імпотенції - це тільки лише питання часу.

Як починається зниження потенції

Насамперед у чоловіка розвивається умовний рефлекс на прийом алкоголю. Тобто вживання невеликої дози незадовго до статевого акту стає правилом, нормою.

Надалі дози стає мало, і вона збільшується. При цьому потенція неминуче погіршується. Воно і зрозуміло - адже алкоголь гнітюче діє на нервову систему і на статеву функцію.

Все рідше і рідше у такого чоловіка виникає бажання зайнятися сексом, знижується лібідо, пригнічується бажання. Він знаходить для себе втішні пояснення, починає вмовляти себе, списуючи зниження потенції на непривабливість партнерки, стрес, втому - на що завгодно, аби тільки не приймати неприємну правду: імпотенція вже стала перешкодою його чоловічої сили.

Еякуляція настає швидше

Разом з ослабленням статевої функції настає прискорення сім'явиверження, а потім подальше погіршення ерекції.

Ці процеси фактично є початковою, легкою формою імпотенції. Чоловік продовжує випивати, щоб зняти стрес, забути про проблеми в ліжку... поки нарешті в один не дуже прекрасний вечір ерекція не спадає взагалі.

Вперше чоловік спробує не звернути на цю проблему особливої уваги. Однак знову і знову стикаючись із тією ж відсутністю ерекції, йому доводиться визнати цей очевидний факт - імпотенція настала.

Коли приходить психологічна імпотенція

Настає пора, коли партнерка, якою б терплячою вона до цього не була, теж починає звертати увагу на ту проблему.

При цьому неминуче самооцінка чоловіка пробиває психологічне дно, і після фізіологічної імпотенції настає психологічна.

Який механізм настання імпотенції?

Тривалий прийом алкоголю, як показують дослідження, викликає негативні зміни в передміхуровій залозі. З плином часу, внаслідок тривалого впливу спиртів етанолу запалі тіла, які знаходяться в статевому органі, втрачають здатність наповнюватися кров'ю. Відповідно, орган не в змозі ерегувати, і статевий акт не може бути здійснений, знецінюється.

Крім того, вплив алкоголю на нервову систему порушує її координацію, як наслідок - у людини, яка зловживає алкоголем, знижується чутливість під час сексу. Що, до речі сказати, на початковому етапі і є фактором, що продовжує статевий акт у стані сп'яніння, а зовсім не якісь сексуальні надздібності чоловіка, якими він так пишається. Правда полягає в тому, що сигнали збудження і гальмування просто не встигають вчасно досягти головного мозку, викликаючи дезорієнтацію.

Коли настає імпотенція у пияків?

Якщо чоловік починає випивати з юнацьких років (15-16 років), то статева неспроможність може його наздогнати вже у 25, коли у людей зі здоровими харчовими звичками тільки настає розквіт сексуальності. Тобто, чим раніше він пристрастився до алкоголю, тим швидше стане імпотентом.

Якщо пристрасть до алкоголю настала в 20-22 роки, то до згасання статевих функцій також приєднується психологічна деградація. Його будуть порушувати все більш грубі і примітивні речі, і до 40 років його інтерес до сексу повністю пропаде. Причому причиною стає те, що прості речі його вже не зможуть залучити, а більш тонкі і витончені не в змозі здолати його деградовану психіку.

Наслідком стає те, що секс йому вже просто набридає, перестає бути цікавим. Це і стає головною причиною психологічної імпотенції, оскільки разом із відсутністю бажання кількість статевих контактів падає, а разом із ними відмирають і статеві функції.

Іноді зустрічаються чоловіки, які мають пристрасть до алкоголю, які переконані, що імпотенція в їхньому випадку не наступить, що все це - вигадки. Як приклади наводять знайомих або відомих алкоголіків, у яких "із цим усе в порядку". Однак це, як правило, або рідкісні винятки, або, - що швидше за все, - відверта брехня. Чоловікові немає причин хвалитися своїми подвигами в ліжку, якщо це не бажання приховати якісь комплекси, викликані реальними фізіологічними проблемами в сексуальному житті.

Статистика говорить зовсім інше: половина пацієнтів, які перебувають на I-й або навіть на II-й стадії алкоголізму, мають систематичне порушення ерекції, а іноді констатована і повна імпотенція.

Чи можна допомогти відновити потенцію?

Відновлення потенції може залежати від віку, тривалості алкогольного отруєння, індивідуальних особливостей організму. Медики в наш час уже навчилися виводити людей із запоїв, існують цілком ефективні фармацевтичні та фізіотерапевтичні методи очищення організму. Головне, що для цього потрібно - бажання самої людини позбутися від залежності і відновити втрачене здоров'я. І перше, що потрібно буде зробити - це повністю виключити споживання спиртних і навіть слабоалкогольних напоїв.

Якщо ви усвідомили, що страждаєте від алкоголізму - що робити?

Перш за все - зверніться по допомогу. Якщо справа зайшла далеко, то поодинці буде важко впоратися з наслідками інтоксикації і руйнівного впливу алкоголю на органи і системи організму, включаючи нервову систему і статеву функцію.

Не чекайте погіршення - звертайтеся за допомогою до наркологів.

Чим раніше ви звернетеся до лікарів-наркологів, тим швидше відновите своє здоров'я і зможете відновити потенцію. Адже навіть сучасні засоби для підвищення потенції, такі як Віагра або Векта не допоможуть вам, якщо ви не зможете розлучитися з алкогольною залежністю, яка знищила вашу ерекцію.

Читайте також:

Юнацький алкоголізм: біль і розпач України 

Алкоголізм і наркоманія виліковні, але є нюанс 

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки