Стало відомо, яка поза під час статевого акту небезпечна для чоловіка

35,8 т.
Стало відомо, яка поза під час статевого акту небезпечна для чоловіка

Дослідження, опубліковане в журналі Nature стверджує, що сексуальна поза, коли чоловік проникає ззаду, небезпечна для його пеніса.

Як пише видання The Huffington Post, саме в позі "собачки" чоловіки найбільше ламали собі статевий член.

Лікарі вивчили статеве життя 90 пацієнтів у віці від 18 до 66 років, які страждають переломом статевого члена. Секс був причиною перелому в 69 випадках. При цьому, 37 із них були отримані саме в позиції, коли чоловік перебував позаду.

Небезпечною також вважається позиція, коли чоловік перебуає зверху. Перелом статевого члена було отримано в 23 випадках. Поза "жінка зверху" виявилася небезпечною в 9-ти випадках.

Відео дня

Щодо складності переломів, то дослідники виявили, що позиція, коли чоловік був ззаду, безумовно викликала більш серйозні переломи, ніж положення "жінка зверху".

Щоб запобігти таким травмам, що відбуваються в моменти пристрасті, психотерапевт Аманда Майор каже, що краще за все пам'ятати про проблемні позиції.

"Важливо мати уявлення про те, які статеві позиції можуть потенційно викликати проблеми", - сказала вона.

Експерт із сексу Трейсі Кокс порадила чоловікам міцно триматися за стегна своєї партнерки, щоб вони залишалися на місці. Вона додала: "Ви також убезпечите себе, займаючись сексом у цій позиції на підлозі, а не на ліжку або столі".

Як раніше повідомляв "Обозреватель", 45-річний хорватський стиліст і зірка реаліті шоу Невен Сіганович, який захоплений пластичною хірургією, отримав несподіваний побічний ефект після операції на носі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки