МоваЯзык

/ Чоловіче здоров'я

Супрун закликала чоловіків місяць не голитися: у чому суть

У світі існує соціальна акція Movember, коли протягом листопада представники "сильної статі" відрощують вуса, щоб привернути увагу до проблем чоловічого здоров'я.

Учасники акції також здійснюють донації до відповідних медичних фондів. Про це на своїй сторінці у Facebook нагадала колишня в.о. міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Якщо ви чоловік, то цього місяця у вас є можливість не голитися й одночасно привернути увагу до важливих тем про здоров'я", – написала вона.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: pexels.com

pexels.com

"Основна мета кампанії – розповісти про важливі проблеми, як-от рак простати, рак яєчок, психічне здоров'я і профілактика самогубств серед чоловіків, а також спонукати їх піклуватися про своє здоров'я", – зазначила Супрун.

Вона додала, що рак простати – найбільш поширений вид онкології серед представників сильної статі. Ризик захворіти на нього збільшується з віком, переважно після 50 років.

Рак яєчок зустрічається відносно рідко і складає приблизно 1% випадків раку серед чоловіків у всьому світі. Зазвичай вражає осіб віком від 15 до 49 років.

Психічні проблеми серед чоловіків – досить складне питання, адже дуже часто вони не говорять про свої проблеми і не визнають їх, тому не звертаються за допомогою до фахівців.

"В Україні тривалість життя чоловіків на десять років менша, ніж жінок. Причина – в сукупності факторів, які можна узагальнити способом життя", – підсумувала Супрун.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Уляна Супрун повідомила, що вірус кору може викликати так звану імунну амнезію. В цьому разі в людини проявляється сильна вразливість до інших інфекцій.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

4
Коментарі
8
7
Смішно
18
Цікаво
6
Сумно
4
Треш

Блоги медицини