Лікарі назвали аналіз, що допоможе виявити ранній рак простати

27,0 т.
Лікарі назвали аналіз, що допоможе виявити ранній рак простати

Цей варіант скринінгу в даний час підтримується деякими експертами.

Тим не менш, у даний час експерти пов'язують проходження скринінгу PSA зі значним зниженням ризику смерті від раку простати.

На даний момент немає програми, яка б діагностувала рак простати. Найбільш поширений спосіб діагностики порушень передміхурової залози - тест на специфічний антиген простати, або тест PSA. PSA проводиться за допомогою білка, що виробляється передміхурової залозою і випущеного в потік крові в дуже малих кількостях.

Відео дня

Експерти дослідним шляхом з'ясували, що проходження цього скринінгу знижує смертність від раку передміхурової залози від 25 відсотків до 32 відсотків.

Деякі дослідники і лікарі вважають, що тест PSA може змусити людину пройти додаткове обстеження або тримати ситуацію під контролем.

Рак передміхурової залози є найбільш поширеною формою раку серед чоловіків у Великобританії.

Рівень PSA може бути вище через збільшення простати або простатиту, однак підвищений рівень може також бути індикатором раку.

Хоча деякі лікарі ставлять під сумніви точність тесту і його наслідки, тест може допомогти діагностувати дуже ранній рак простати, до появи симптомів.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", алкоголь підвищує шанси чоловіків захворіти на рак простати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки