Загрожує імпотенцією: препарат від облисіння має руйнівний ефект

15,2 т.
Загрожує імпотенцією: препарат від облисіння має руйнівний ефект

Препарат під назвою фінастерид, який використовується для лікування облисіння, чинить негативний вплив на здоров'я чоловіків.

Незважаючи на те, що терапевтичний засіб використовують мільйони, велика кількість представників сильної статі скаржаться на зниження лібідо і на такі побічні ефекти, як імпотенція, безпліддя, безсоння і депресія навіть через роки після лікування, повідомляє Daily Mail.

Фінастерид здатний не тільки зупинити випадіння волосся, але і покращити їх ріст. Позитивні результати в лікуванні алопеції обумовлені тим, що він зменшує перетворення гормону тестостерону в дигідротестостерон, високий рівень якого викликає скорочення волосяних фолікулів на шкірі голови.

Відео дня

Відомо, що цей препарат застосовується також для лікування збільшеної простати, правда, в більш високих дозах.

Таблетки проти облисіння знижують лібідо у чоловіків

Як писав MedOboz, препарат проти імпотенції, який рекламується як натуральний чоловічий сексуальний стимулятор, може знизити кров'яний тиск до небезпечного рівня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки