МоваЯзык

/ Чоловіче здоров'я

Відкриття вчених підніме потенцію у будь-якого чоловіка!

Чоловіча сила - не тільки в м'язах. Потужна потенція робить будь-якого чоловіка привабливим в очах жінок. Успішний в ліжку чоловік - успішний у всьому, адже він випромінює впевненість у собі, спокій і силу.

І виглядати качком, при цьому, зовсім необов'язково. Весь секрет сексуальної сили чоловіки полягає в наявності тестостерону.

Саме нестача цього чоловічого статевого гормону є основною причиною зниження потенції. Від нього ж залежить і сила статевого потягу.

Кількість виробленого тестостерону може знижуватися з віком. Однак останнім часом така патологія як "андрогенний дефіцит" спостерігається навіть у молодих чоловіків.

Причиною тому - негативні впливи сучасного життя, такі як куріння, стрес, переїдання, малорухливий спосіб життя, адже найчастіше ми працюємо в офісах, сидячи без руху по 8-10 годин. Важливим фактором зниження вироблення тестостерону є нерегулярне статеве життя.

Чим менше сексуальний потяг, тим нижче потенція, тим менше статевих актів і все менш регулярним стає статеве життя. А регулярний секс є одним з природних стимуляторів вироблення тестостерону. Виходить замкнуте коло.

У той же час нездорове статеве життя може викликати такі захворювання, як простатит і аденома простати.

Розірвати це замкнуте коло, який призводить до дефіциту тестостерону і розладів в статевій сфері, допомагають лікарські препарати, що сприяють виробленню тестостерону або навіть прийом препаратів тестостерону.

Однак далеко не завжди є необхідність вдаватися до такого сильного засобу. Адже, чим частіше чоловік буде вводити тестостерон ззовні, тим менше його організм зможе виробляти свої власні статеві гормони. Так і до повної імпотенції недалеко!

Крім того, прийом тестостерону і його синтетичних аналогів, практично завжди викликає серйозні побічні ефекти з боку і інших органів, причому особливо часто "дістається" печінці.

На щастя, вчені зуміли скористатися досвідом попередніх поколінь народів світу і створили препарат на основі натуральних компонентів рослинного походження. Цей препарат - ТРИБУСТИМ® - надає щадне, але, тим не менш, дуже дієвий вплив на чоловічий організм.

ТРИБУСТИМ®, зокрема, містить екстракти таких рослин як трава якорцов сланких, даміана.

Трава якорців сланких містить біологічно активні речовини і мікроелементи, які надають загальну сприятливу дію на організм. Проведені дослідження в Єгипті, Бразилії, інших країнах підтвердили те, що знали древні італійці та іспанці - це рослина сприяє посиленню вироблення свого гормону, підвищує лібідо (навіть у жінок!). Не випадково термін "мачо" родом з Південної Європи, адже представники цих націй відомі своєю високою сексуальною активністю і є уособленням чоловічої сили.

У чоловіків, які пройшли курсове лікування травою якорців, відзначалося збільшення м'язової маси, підвищення потенції, посилювалася потенція, поліпшувалася якість сперми.

Даміана є природним афродизіаком - речовиною, що володіє здатність посилювати статевий потяг. Це екзотична рослина, що виростає в Центральній і Південній Америці, має властивість збуджувати пристрасть, викликати приплив крові до органів, які знаходяться в малому тазу. Природні речовини, що входять до його складу, здатні стимулювати особливі центри в спинному мозку, що відповідають за викид статевих гормонів в кров.

Прийом екстракту даміани викликає прискорення обміну речовин, допомагає спалювати жири, виводить зайву рідину з організму.

Відзначимо, що часто ТРИБУСТИМ® рекомендують приймати спортивні тренери своїм підопічним для досягнення рекордних результатів, як заміну синтезованим анаболікам. Препарат сприяє природному нарощування м'язової маси, покращують самопочуття, додають енергію. Разом з підвищенням потенції приходить і зростання впевненості в собі, що також сприяє досягненню прекрасних результатів, як в сексуальному житті, так і на спортивній арені.

Достатньо приймати 1 капсулу ТРИБУСТИМа® в день протягом 1-2 місяців, щоб дуже скоро досягти помітного ефекту.

Приймають препарат перед сніданком, запиваючи станом води. Курси можна повторювати кілька разів на рік.

ТРИБУСТИМ® рекомендується:

- для збереження і посилення потенції, підвищення статевого потягу

- для поліпшення витривалості і збільшення м'язової маси

- при зниженому рівні чоловічого гормону тестостерону

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Поради лікарів" на сайті "OBOZREVATEL".

Блоги медицини