МоваЯзык

/ Чоловіче здоров'я

Здорова простата - рішення знайдено

Передміхурова залоза (простата) - найважливіший орган в організмі чоловіка. Не випадково її називають також "другим чоловічим серцем".

Здоров'я простати визначає якість сперми, а також повноцінність статевого акту.

Простатит і аденома простати - головні хвороби простати

Як і будь-який інший орган, робота простати може бути порушена. Однак, якщо в минулі роки запалення простати і інші порушення її роботи виникали після 50 років, то сьогодні простатит значно помолодшав.

Венеричні хвороби, куріння, переохолодження, нерегулярний секс - ці та інші причини призводять до таких поширених хвороб передміхурової залози, як простатит і аденома простати.

Простатит - запалення простати, викликане поразкою її залозистої тканини мікробами, вірусами, іншими патологічними мікроорганізмами. В результаті запалення, робота цього важливого органу порушується, чоловік відчуває різкі сильні болі, особливо при сечовипусканні. Про статеве життя, при цій хворобі, мова взагалі не йде.

Особливо підступна ця хвороба, якщо вона розвивається поволі, роками ніяк не проявляючи себе.

Інша серйозна хвороба, що вражає простату - це аденома або доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Її підступність в тому, що збільшення органу відбувається в усіх напрямках, через що збільшена в розмірах простата здавлює сечовипускальний канал, що унеможливлює нормальний відтік сечі з сечового міхура. Причиною аденоми простати зазвичай є нестача тестостерону. Не останню роль у розвитку цього захворювання відіграє погана екологічна обстановка, затяжний стрес, надмірне споживання алкоголю, а також недостатнє надходження вітамінів і мікроелементів, необхідних для її повноцінної роботи.

І простатит і аденома простати, як правило, призводять до погіршення якості сперми, а в запущених випадках - до безпліддя та імпотенції.

Ось чому так важливо, для здоров'я "другого чоловічого серця", не відкладати візит до уролога або андролога.

Сітопростат - просте рішення для простати

Приступаючи до лікування зазначених захворювань, лікарі зазвичай вирішують комплекс проблем. Основний же акцент робиться на усунення причини хвороби.

Якщо раніше, для лікування комплексу симптомів, потрібно було безліч ліків, то сучасні препарати XXI століття відрізняє можливість вирішувати відразу кілька проблем.

СІТОПРОСТАТ® - сучасний комбінований препарат для лікування передміхурової залози, створений на основі натуральних компонентів - фітостеролів рослинного походження. Також до складу препарату входять найважливіші для роботи простати мікроелементи, такі як селен і цинк.

Фітостероли, що використовуються у виробництві СІТОПРОСТАТ, містять 80% ß-сітостерол - найактивнішою його фракції. ß-сітостерол покращує стан простати, якщо пацієнта турбують:

- хронічний простатит;

- зміни простати, пов'язані з віком.

ß-сітостерол корисний не тільки для простати - він перешкоджає всмоктуванню "поганого" холестерину (ß-ліпопротеїдів) з кишечника в кров, сприяючи тим самим нормалізації обміну жирів і ліпідів, а також зниження ризику виникнення захворювань серцево-судинної системи.

ß-сітостерол є активним інгредієнтом рослинних масел, що забезпечує вироблення простагландинів, активність тестостерону в простаті.

Натуральні фітостероли легко руйнуються при переробці їжі, тому для достатнього надходження їх в організм бажано приймати окремо. В одній капсулі СІТОПРОСТАТа міститься 200 мг фітостеролів - більше, ніж у більшості інших засобів цієї групи.

Цинк відіграє в організмі важливу роль - з його участю відбувається правильне формування статевих органів, а також робота простати. Цинк бере участь у придушенні ферменту, який контролює перетворення тестостерону в дигідротестостерон, тим самим підтримуючи його нормальний рівень.

При нестачі цинку в організмі відбувається порушення роботи всієї статевої системи, підвищується сприйнятливість до інфекцій, які викликають хвороби передміхурової залози, безпліддя.

Селен необхідний для утворення в організмі антитіл і, таким чином, зміцнює захисні функції організму, перешкоджаючи проникненню інфекцій і застуди. Також, селен сприяє підтримці і продовженню сексуальної активності.

СІТОПРОСТАТ володіє широким спектром корисної дії і мінімумом побічних ефектів. Ось чому він використовується при різних захворюваннях простати.

СІТОПРОСТАТ слід приймати по 1-2 капсули в день до їжі в першій половині дня, запиваючи водою. Рекомендований курс вживання - 2 місяці.

Курс можна повторювати кілька разів на рік.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Поради лікарів" на сайті "OBOZREVATEL".

Блоги медицини