Масове безпліддя: вчені попередили про нову загрозу зміни клімату

25,0 т.
Масове безпліддя: вчені попередили про нову загрозу зміни клімату

Зміна клімату на Землі може погано вплинути на чоловічу фертильність.

Такого висновку дійшла група британських дослідників, яка вивчала вплив теплових хвиль на малого булавовусого хрущака, пише Nature Communications.

Зазначається, що був проведений експеримент: жуків кілька разів поміщали в умови, в яких температура була на 5-7 градусів вищою за звичну.

Ілюстрація
Відео дня

Перша "тепла" хвиля вдвічі зменшила кількість нащадків, яких могли відтворювати самці, а друга — і взагалі їх стерилізувала.

Самиці впливу температур не піддалися, проте виявилося, що теплові хвилі ушкоджують запліднену сперму в жіночих статевих органах.

Так, у випадку, коли самці піддавалися двічі впливу теплових хвиль за десять днів, їх потомство становило менш ніж 1%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за прогнозами екологів, незворотні зміни клімату на Землі призведуть до того, що вже у найближчі десятиліття у світі з'являться сотні мільйонів кліматичних біженців. Це стане великим потрясінням для всього людства.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки