США переживає кадрову кризу в медицині

6,4 т.
США переживає кадрову кризу в медицині

У США число студентів- медиків, які збираються стати лікарями первинної медичної допомоги, досягло рекордно низького рівня.

Експерти вважають, що випускників відлякує заробітна плата, яка вдвічі менша, ніж у тих, хто працює в інших медичних галузях, повідомляє Daily Mail.

У 2019 кількість бажаючих зайняти посаду лікаря первинної меддопомоги було найнижчим за всю історію. За даними Національної програми The Match, подібна тенденція спостерігається з 2011 року.

Трьома ключовими областями цієї галузі є внутрішня медицина, сімейна медицина і педіатрія.

Відео дня
США переживає кадрову кризу в медицині

У той же час по внутрішніх хворобах було доступно 8166 позицій, що є найвищим показником.

Тільки 41,5% посад були заповнені студентами четвертого курсу, згідно зі звітом The Match за останній рік, аналогічне зниження кількості бажаючих працювати в сімейній медицині і педіатрії.

США переживає кадрову кризу в медицині

Як писав MedOboz, в 2019 році українські студенти вперше здавали міжнародний іспит з основ медицини як частина Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки