Вчені знайшли простий і ефективний спосіб продовження життя

16,4 т.
секрет довголіття

Співробітники Університетської лікарні Сент-Етьєна встановили: 15 хвилин фізичної активності в день достатньо, щоб знизити ризик передчасної смерті. Дослідники проаналізували дані 1011 осіб з Франції у віці 65 років, а також 122 417 добровольців із різних країн у віці 60 років. За учасниками спостерігали близько 10 років. Фахівці оцінювали метаболічний еквівалент (MET)-хвилин у тиждень. Цей показник відображає, скільки калорій людина витратила за хвилину фізичної активності.

Один MET - це кількість калорій, яку людина витрачає, якщо просто сидить, пише NDTV.

MET залежить від інтенсивності фізичної активності. Наприклад, при фізичній активності помірної інтенсивності MET варіюється від 3 до 5,9, а при інтенсивних вправах він більше 6.

Рекомендована кількість фізичних вправ прирівнюється до 500-1000 MET-хвилин щотижня. Дослідники оцінили ризик смерті у людей з різними рівнями фізичної активності в МЕТ (неактивній групі, а також групах із низькими (1-499), середніми (500-999) і високими (1000) рівнями фізичної активності). За період дослідження померли 88 зі 1011 осіб (9%) і 18122 з 122417 добровольців (15%).

Відео дня

Ризик смерті знижувався при зростанні рівня фізичної активності. Так, у літніх людей з низькими, середніми і високими рівнями фізичної активності ризик передчасної смерті виявився відповідно на 22%, 28% і 35% нижче, ніж у неактивних учасників. Так, найбільш істотне зниження ризику спостерігалося у людей з низькими рівнями фізичної активності, еквівалентними 15 хвилинам швидкої ходьби щодня.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше лікарі китайської медицини дали 6 порад для довгого життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки