МоваЯзык

/ Новини медицини

Красиве тіло кожному: створена таблетка, яка замінить спортзал

Австралійські вчені винайшли препарат, який повинен замінити фізичні вправи в спортзалі. Дослідники заявили, винахід позбавить від нудного і одноманітного повторення вправ для вдосконалення фізичної форми.

Так, вчені використовували мас-спектрометр, щоб проаналізувати зміни в білках скелетних м'язів після виконання вправ. В одному з експериментів взяли участь четверо здорових чоловіків, яким запропонували крутити педалі велотренажера так швидко, як тільки вони можуть. До і після тренування лікарі взяли у добровольців м'язову тканину, яка і була досліджена в мас-спектрометрі, - розповів дослідник Нолан Хоффман з Університету Сіднея, пише Quartz.

Фахівці проводили дослідження більше трьох років, і їм вдалося відстежити більше 1000 відмінностей і отримати план м'язових реакцій на молекулярному рівні, щоб зрозуміти, як можна імітувати тренування. Результат - таблетка, яка забезпечує той же ефект протягом тривалого часу. Правда, поки вона існує лише на папері, адже карта змін дає зрозуміти, які саме речовини необхідно згенерувати, а пристрій та хімічні компоненти, які він буде дозувати, поки знаходяться у стадії розробки і будуть готові не раніше, ніж через десять років.

Що ж, технологія майбутнього покликана допомогти не тільки людям, які в тренажерний зал ходили б заради досягнення краси тіла. Вона може стати ефективним інструментом для лікування пацієнтів зі зниженою фізичною активністю і допоможе тим людям, які займатися на звичайних тренажерах або практикувати інші види фізичних навантажень з якихось причин не можуть.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розповіли, як правильно ходити, щоб втрачати зайву вагу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини