Купатися заборонено! Названі найнебезпечніші водойми України

23,0 т.
Купатися заборонено! Названі найнебезпечніші водойми України

У більшості регіонів України стоїть спекотна і сонячна погода, тому кількість охочих відпочити біля водойм із кожним днем ??збільшується. Однак, вибираючи пляж, не забувайте про те, що не скрізь дозволено купатися, оскільки якість води може не відповідати стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички).

Тому на сайті ЦОЗ (Центр громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я України) опублікували інтерактивну карту, де вказані водойми, які не рекомендовані для купання.

"Під час сезону купання важливо подбати про власне здоров'я і здоров'я близьких. На інтерактивній карті ви знайдете інформацію про не рекомендовані для купання пляжі і рекреаційні зони південних областей України, які мають вихід на морське узбережжя, і Києва", - зазначили у відомстві.

Відео дня

На сьогодні у списку значиться урочищі Чорторий Деснянського району Києва, пляжі "Веселка" (Першотравневськ, Миколаївська обл.), "Чайка", "Стрілка" (м. Миколаїв), міський пляж "Правий берег" (м. Запоріжжя), а також пляж у Приморському районі Маріуполя. За повідомленням ЦГЗ, карта буде оновлюватися щотижня.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в ДСНС столиці розповіли, де небезпечно купатися в Києві.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки