МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені розповіли, чому офісні співробітники мають проблеми з печінкою

Південнокорейські вчені під час досліджень встановили, що тривале сидіння на робочому місці підвищує ризик ожиріння, діабету, хвороб серця, а ще й неалкогольної жирової хвороби печінки.

Як показало дослідження більш 139 тисяч людей, коли людина сиділа за день мінімум 10 годин, вона має на 9% підвищений ризик хвороби печінки в порівнянні з людиною, яка сиділа менш 5 годин у день, - передає Live Science.

Рівень фізичної активності також впливав на ризик неалкогольної жирової хвороби печінки. Фізично активні люди на 20% рідше стикалися із захворюванням печінки.

Зазначимо, що в рамках дослідження вивчалися в цілому здорові люди. І регулярна фізична активність їх не рятувала від негативних наслідків тривалих періодів сидіння на одному місці. Отже, рекомендується одночасно скорочувати відсоток малорухомих занять протягом дня і при цьому збільшувати фізичну активність.

Фахівці наголошують, що тіло людини створене для руху. Сидячий спосіб життя руйнівний. Вчені радять: за день має бути зроблено 10 тисяч кроків.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розкрили секрет найзагадковішого предка людини.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини